İstanbul

Landmark Hakkında

Bizimle İletişime Geçin

Fulya Mah. Vefa Deresi Sok. Gayrettepe İş Merkezi No:5 B Blok Zemin Kat Gayrettepe - İstanbul

Telefon: +90 212 275 3956

Landmark küresel bir kuruluştur insanların başarı, kişisel tatmin ve büyüklük olasılığına sahip olması temel prensibine kendini adanmıştır. Landmark’ın kurslarının dayandığı fikirler, içgörüler ve kavramlar ve bunun ürettiği sonuçlar, Landmark`ı eğitim ve gelişim alanında öncü ve yenilikçi bir lider yapmıştır.

Landmark`ın çalışmaları, bireysel ve örgütsel etkinlik ve iletişim konusunda yapılan kapsamlı araştırma ve geliştirmeler sonucunda ortaya çıkan bir üründür. Landmark, insanların sıradışı sonuçlar üretmesi ve hayatlarının kalitesini arttırmalarıni sağlamak için öncü ve çığır açan açılım (breakthrough) metodolojisini kullanır.

San Francisco merkezli Landmark, dünya çapında farklı şehirlerde programlarını sunmaktadır. Beş kıtada yüz binlerce insan Landmark’ın programlarına katılmıştır. Landmark katılımcıların % 90`ından fazlası, Landmark’ın programlarına kendi aile üyeleri, arkadaşları veya iş ortaklarının tavsiyesi üzerine katılmıştır.

Landmark hakkında, dünya çapında diğer konumlar ve programlarımız hakkında daha fazla bilgi almak için www.landmarkworldwide.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.