İstanbul

Landmark Forum

Neyin mümkün olduğunu yeniden tanımlayın

Ankete katılanların %94’ü Landmark Forum’un hayatlarında derin ve kalıcı bir fark yarattığını söylediler.
  • İlişkilerinin kalitesi
  • Hayatlarını sürdürme şekillerinde kendinden emin olma
  • Kişisel üretkenlik düzeyleri
  • Yarattıkları farkın deneyimi
  • Hayatlarından memnun olma düzeyleri

Landmark Forum, özellikle hayatınızın kalitesinde olumlu ve kalıcı fark yaratmak için tasarlanmıştır. Bu fark, yeni ve benzersiz bir özgürlük ve güç türünün doğrudan kaynağıdır. Nerede, kiminle ya da hangi durumda olursanız olun tamamen huzurlu olma özgürlüğü – hayatın sizin için önemli olan alanlarında etkin bir şekilde hareket etme gücü.

Dr. Nancy Zapolski<br>ile bir Landmark Forum Tanıtımı

Dr. Nancy Zapolski
ile bir Landmark Forum Tanıtımı


Videoyu İzleyin (İngilizce)

 

Landmark Forum lideri tarafından verilen bireysel bir Landmark Forum tanıtımına ücretsiz katılın ya da video tanıtımımızın (İngilizce) önizlemesine bir göz atın.

Kurs Detayları

Seminer düzeninde üç tam gün ve bir akşam seansında gerçekleşen Landmark Forum, hayatın her kesiminden 75-250 katılımcı ile gerçekleşir. Her tam gün, saat 09:00`da başlar ve genellikle yaklaşık 22:00 gibi sona erer (Simultane olarak birden fazla dilde sunulan Landmark Forum`lar gece yarısı 00:00`a kadar sürebilir). Yaklaşık her 2-3 saatte bir mola verilir, akşam yemeği molası 90 dakika sürer. Akşam seansı genellikle 19:00`dan 22:15 `e (belirli yerlerde, 19:30`dan 22:45`e) kadar sürer.

Turkiye’de Landmark Forum sadece Turkce diline cevirilmektedir, baska dillere cevirilmemektedir.

İnsanlar Neler Söylüyor

"Buna Landmark Forum ya da Landmark diyebilirsiniz. Bu, akıl, kalp ve ruh için temel eğitim. Parçası olduğum en pozitif, dönüştürücü deneyimlerden biri. Eğer hayatınızda mucizeler istiyorsanız, yolu bu."

Alan Menken, Oskar Ödülü Kazanmış Besteci
New York Şehri, New York, ABD

“Ben Forum yaptığım zaman, iş hacmimi arttırmaya konsantre olmuştum. Forum`dan sonra, daha önce incelemediğim şeyleri incelemeye başladım ve kendimi iş operasyonlarının kalitesine ve çalışanlarımla olan iletişim kalitesine çok daha fazla önem verirken buldum. Her şeyi ve herkes kontrol etmek yerine çok daha yenilikçi bir yaklaşıma sahip oldum. Bu benim için çok daha tatmin edici oldu ve tüm şirket bununla başarılı oldu.”

Mikio Uekusa, Başkan Akebono Corporation
Tokyo, Japonya

“Landmark programları; yaşam felsefesi, gerçeklik ve dilin insan üzerindeki rolü üzerinde zorlu araçlar sunuyor. Benim için dikkat çekici özelliği sadece araçlar sunması değil, günlük hayatın size görünen halini, kışkırtıcı ve uyarıcı bir aktarımla dönüştürmesi yoluyla çalışması. Bu program, insanların hayatlarında gerçek bir fark yaratan netlik ve bütünlük ile veriliyor.”

Edda Sveinsdottir, Bilgisayar Bilimleri Profesörü Roskilde Üniversitesi
Roskilde, Danimarka

"Landmark Forum ailemle, çocuklarımla, arkadaşlarımla, meslektaşlarımla ve çevremdekilerle etkili ilişki kurmamda muhteşem derecede etkili oldu. Landmark Forum psikoloji ya da terapi olmamakla birlikte, işimde ve hayatımın bütün diğer alanlarında -finansal olarak daha başarılı olmaktan, daha özgüvenli ve tatmin olmaya kadar- etkin olmamda çok yararlı oldu. Ayrıca belediye başkanı olan kocamın, kendi taahhüdünü gerçekleştirmek için Landmark Forum`un durdurulmaz olma prensibini kullanarak, bir şehirde neler başarabileceğini gördüm."

Patricia Reid-Porter, Eğitim Psikoloğu
Highland Park, Michigan, ABD

Şimdi Kayıt Ol

Kendine uygun yer ve zamanı seç.

Daha fazla soru ve bilgi için

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN